Kiemelt Értékesítő És Beszerző

Viapan „dologidő” kft. - Pécs
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesítői, vagy beszerzői tapasztalattal keresel munkát Pécs környékén? Értesz a villanyszerelési anyagokhoz, szerelési rendszerekhez? Egy kiváló lehetőséget kínálunk! Megbízónk fő profilja épületvillamossági és ipari elektronikai termékek kis- és nagykereskedelme. Egy 100%-ban magyar tulajdonú, családi vállalkozás, ahol megbecsülik a kollégákat. Az új kollégára az értékesítésben és a beszerzésben számítanak, főleg a kiemelt fontosságú ügyfeleknél.
Mi lesz a feladatom?
Árajánlatok kérése, beérkező árajánlatok feldolgozása
Megrendelések elkészítése, nyomon követése
Kapcsolódó dokumentumok és tanúsítványok kezelése, rögzítése
Kimenő rendelések kidolgozás
Időszaki riportok készítése
Kapcsolattartás hazai és külföldi beszállítókkal, megrendelőkkel
Más részlegekkel való kapcsolattartás
A munkakör betöltéséhez szükséges:
Legalább szakirányú középiskolai, vagy technikusi végzettség
Jó kommunikációs- és szervezőkészség
Villanyszerelési anyagok, szerelési rendszerek ismerete
Értékesítési, beszerzési, vagy kivitelezési területen szerzett tapasztalat
MS Office alkalmazások ismerete
Szorgalmas, megbízható, pontos és munkájára igényes személyiség
Előnyt jelent az állás betöltéséhez:
Mérnöki végzettség
Angol nyelvismeret
B kategóriás vezetői engedély
Amit a munkádért kínálunk:
Hosszútávú, teljes munkaidős foglalkoztatás
Egy műszakos munkarend
Munkaidő:
7:
15-16:
00
Szakmai fejlődés, termékismeret és kereskedelmi ismeretek
Bérezés:
megbeszélés kérdése, tapasztalatoktól függ
Prémium lehetőség