Kiemelt Eladó/Key Holder - Szeged Árkád

Guess hungary kft. - Szeged
új ajánlat (25/06/2024)

munkaköri leírás

Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvételEgyüttműködés az Üzletvezetővel és az Üzletvezető-helyettesselA vásárlók személyes és magas színvonalú kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezeléseAz Üzletvezető és Üzletvezető-helyettes távollétekor a munkavállalók vevőorientált irányítása, napi munkamenet beosztásaÚj munkavállalók betanítása és fejlesztéseAz Üzletvezető és Üzletvezető-helyettes távollétekor az üzlet nyitása/zárásaAz üzlet rendben tartása, árurendezés, lopás megelőzésLeltározásKasszázásAktív, együttműködő részvétel egy hatékony csapat életébenVersenyképes juttatási csomag alapbér, műszakpótlék, vasárnapi pótlék, fizetett túlóra, bónuszrendszerÉtkezési támogatásSzabadon választható GUESS? munkaruhaStabil és megbízható munkahelyBetekintés a divat világábaRemek előrelépési lehetőségekMotiváló csapat, barátságos kollégákRendelkezel minimum 1-3év tapasztalattal hasonló pozícióbanÉrettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezelSzereted a kihívásokat, a pörgést és fontos számodra az állandó fejlődésKiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezelKiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód jellemezNyitott vagy az új készségek elsajátításáraFontos számodra a jó csapat