Kiemeléstechnológiai Munkatárs

Mol magyar olaj- és gázipari nyilvánosan működő részvénytársaság - Algyő
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Elemzi a Kutatás-Termelés MOL területén üzemeltetett kiemelés-technológiai rendszereket. Megvalósíthatósági vizsgálatokat végez és meghatározza a hatékonyságnövelés érdekében szükséges költségmegtakarítási lehetőségeket az azokhoz kapcsolódó feladatokat, és előterjeszti a javaslatokat a vezetés számára, majd jóváhagyás esetén közreműködik a projektek végrehajtásban.Kidolgozza a mélyszivattyús, valamint a segédgázas technológia hatékony hazai alkalmazásának feltételrendszerét. Összegyűjti, szintetizálja és a hazai viszonyokra alkalmazza a mélyszivattyús, valamint segédgázas termelési technikához kapcsolódó elméleti információkat, gyártmány ismereteket.Figyelemmel kíséri a hazai és nemzetközi kőolaj-, földgáz-termeléssel és előkészítéssel, valamint kiemelés-technológiai rendszerekkel kapcsolatos ipari fejlesztéseket, elemzi azok Kutatás-Termelés MOL-nál való alkalmazási lehetőségeit. Értékeli a tapasztaltakat és szakmai iránymutatásként szolgáló tudásbázist hoz létre. A hasznosítható ismereteket terjeszti, kezdeményezi azok hazai szénhidrogén ipari adaptálását.A mezőfejlesztési projektek megvalósulása, valamint a termelési paraméterek változása kapcsán szükségessé váló elemzési, tervezési és méretezési munkát végez az optimális kiemelés-technológiai rendszer meghatározása érdekében.A hatékony tervezési munka érdekében a kiemeléstechnológiai folyamatokhoz kapcsolódó gyártók eszközkínálatának megfelelő, azok műszaki specifikációit tartalmazó tervezési adatbázist hoz létre és tart fenn, valamint üzemelteti a tervezés szoftveres platformját.A szakterület képviselőjeként részt vesz kutatási feladatok, mezőfejlesztési tanulmányok, beruházási programok, projektek, tender dokumentációk, kiviteli tervek készítésében, zsűrizésében es azok gazdaságos megvalósításának ellenőrzésében.A területi adottságoknak, illetve az adott terület termelő kútjainak sajátosságainak és paramétereinek figyelembevétele mellett meghatározza a megfelelő mesterséges termelési módot, részt vesz az új termelési módok bevezetésének folyamatában.A Kutatás-Termelés minőségirányítási rendszeréhez kapcsolódó tevékenységeket ellátja. Lehetőség Magyarország első számú munkáltatójánál dolgozni.Barátságos, nyitott munkakörnyezetetVersenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetésselÉvi bruttó 800.000 Ft CafeteriaStabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségekKomplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjakéntSzakmai és egyéb képzések biztosításaÉlet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alattEgészségbiztosítás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.Wellbeing juttatások az élet 4 területén:
egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetbenBejárási támogatásSzakirányú olajmérnöki vagy technikusi végzettségKútdiagnosztikai vizsgálatokban szerzett tapasztalatOlaj,-és gázipari technológia ismeret, szakmai gyakorlatKészségek:
problémamegoldó készség, együttműködés, döntési képesség, eredményközpontúság, kreativitás, innovatív szemléket, mobilitásWord, Excel, MS Project, SAP, szakirányú adatbázisok, informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete„B” kategóriás vezetői engedély