Kfi Ökoszisztéma Szakértő

Digitális kormányzati fejlesztés és projektmenedzsment korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

A hazai digitális innovációs ökoszisztéma szereplőinek pl. kutatóhelyek, vállalkozások, befektetők, inkubátorok, klaszterek, tanácsadók feltérképezése.A magyar kutatóhelyek releváns kutatói kapacitásának és kutatási infrastruktúráinak felmérése.Együttműködési megállapodások kialakítása többek között a következő szervezetekkel:
digitális KFI-ben érintett felsőoktatási intézmények-, költségvetési kutatóhelyek-, nemzeti laboratóriumok;
magyar Európai Digitális Innovációs Központ EDIH projektek konzorciumvezetői;
EIT Digital;
JRC;
egyes Digital Europe projektek.A KKV-k és kutatóhelyek közötti KFI együttműködések növelése és a KKV-k számára használható, kutatóhelyeken található digitális kutatási infrastruktúrák népszerűsítése a kialakított csatornákon keresztül.A KFI ökoszisztéma szolgáltatások tervezésének, megvalósításának koordinálása, irányítása.Az ügyfelek, a projekt szereplői és a szakmai szereplők közötti kapcsolatépítési lehetőségek elősegítése, támogatása.Az ökoszisztéma szolgáltatások ütemezése, nyomon követése, előrehaladásának folyamatos támogatása.Közösségépítő események szervezésében, megvalósításában való részvétel, külső vállalkozókkal történő kapcsolattartás.Részvétel a projektben létrejövő alkalmazás fejlesztéséhez szükséges üzleti igények megfogalmazásában, feladata a fejlesztés szakmai támogatása, tesztelésben történő részvétel.Részvétel a releváns beszerzési és közbeszerzési eljárások előkészítésében, az eljárások műszaki követelményeinek meghatározásában, műszaki leírások, specifikációk elkészítésében.Feladatkörével kapcsolatos módszertani és egyéb szakmai dokumentumok kidolgozása.Szakmai segítségnyújtás a megvalósítás alatt mind a belső munkatársak, mind a vállalkozók felé.Kockázatok folyamatos monitorozása, szükség szerint eszkalálása.A szakmai vezető és a projekt vezető munkájának támogatása.AGORA HUB irodaház nyújtotta 21. századi inspiráló munkakörnyezet;
Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség;
Versenyképes jövedelem;
SZÉP kártya juttatás;
Munkavégzéshez szükségesIT eszközök.Elvárt szakmai tapasztalat:
5+ év szakértői tapasztalat.Elvárt végzettség:
Felsőfokú végzettség, elsősorban gazdasági/igazgatási területen.Elvárt kompetencia:
KFI ökoszisztéma ismerete;
Kiváló szervezési, koordináció készség;
Kiváló kapcsolatépítési készség.Hazai KKV szektor átfogó helyzetének ismerete.