Key Account Manager

Randstad hungary kft - Szombathely
30+ napja (24/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalat, több mint 30 éve kezdte munkáját, majd rohamos fejlődésnek köszönhetően ma a világ 42 országában ismert és elismert minőséget képviselnek.
Jelenleg Key account manager kollégát keresünk számukra szegedi székhelyükre.
Key account manager
Feladatok
A Key account manager feladatkörben a kapcsolatépítésért és kapcsolattartásért leszel felelős új és meglévő partnerekkel. Emellett egyéb izgalmas és kihívást jelentő feladatok várnak még Rád:

Üzleti találkozók szervezése és aktív részvétel,
Szakmai tanácsadás partnereknek az ajánlatokkal kapcsolatban,
Más részlegekkel való szoros együttműködés a meglévő termékek fejlesztésében,
Értékesítési támogatás nyújtása, jelentések és riportok készítése az értékesítéssel kapcsolatos adatokról
Követelmények
Felsőfokú (lehetőleg gazdálkodás/menedzsment vagy értékesítés/kereskedelem szakirányú) végzettség,
Minimum 2 éves offline illetve online értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat,
Angol nyelv aktív, kommunikációs szintű tudása
Önálló munkavégzésre való képesség,
MS Office felhasználói szintű használata,
Projekt rendszerben való működési tapasztalat,
B kategóriás jogosítvány,
Utazási hajlandóság
Előny:
kommunikációképes német nyelvtudás
Amit kínálunk
Modern és korszerű munkakörnyezet
Dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
Fiatalos és lendületes csapat
Versenyképes fizetés
13. havi juttatás
Munkavégzés helye
Szeged