Key Account Manager

Fcb hungary zrt. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Amit Tőled várunk:
A kiemelt vevőkkel való kapcsolattartásaz éves kondíciós szerződések előkészítése, tárgyalások lebonyolítása, a vállalat érdekeinek szem előtt tartása, előnyös megállapodások elérésea listázott termékválaszték folyamatos optimalizálásaúj termékek piaci bevezetésepartnerenkénti forecast készítéseakciós megállapodások kötésea tervezett akciók megvalósítása, nyomon követésevevőkapcsolatok folyamatos számszaki értékelése, erről kimutatások, jelentések készítésepiac-, és versenytársfigyelés, illetve elemzésszoros munkakapcsolat a beszerzéssel.Amire számíthatsz:
Versenyképes juttatási csomag, plusz teljesítmény-arányos bónuszcégautószakmai képzések, tréningekkoncerteken és egyéb kulturális programokon való részvétel lehetőségenyitott, jó hangulatú csapat.Ha az alábbiakban magadra ismersz, akkor biztosan Téged várunk:
3-5 év FMCG területen, Key account pozícióban szerzett szakmai tapasztalataktív kapcsolatrendszer multinacionális- és drogéria láncoknálfelsőfokú kereskedelmi végzettségmagas szintű MS Office felhasználói ismeretekkiváló értékesítési és tárgyalási készségönálló munkavégzésangol nyelvtudás