Key Account Manager Üzletfejlesztési Szakértő

Kuka hungária kft. - Taksony
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Bérgyártó kapacitás értékesítése, új üzleti partnerek felkutatása elsősorban külföldön, partnerek igényeinek feltérképezése, ajánlatok nyomon követése, tárgyalások és üzletkötések lebonyolítása, üzletszerzési folyamatok fejlesztése, szerződés- és árazás menedzsment, projektmenedzsment, értékesítési- és marketing terv fejlesztése, versenytársak és piaci trendek nyomon követése, a vállalat képviselete konferenciákon, kiállításokon. Szakmai kihívások nemzetközi környezetben, valamintVállalati gépjárműTovábbképzések, tréningekHome office lehetőségRugalmas munkaidőVersenyképes jövedelem és béren kívüli juttatásokCafetéria juttatás13. havi alapbérFelsőfokú végzettség mérnök-közgazdász, kereskedelem vagy műszaki szakirányú diploma előny, minimum 5 éves szakmai tapasztalat üzletfejlesztési vagy értékesítő területen, tárgyalási szintű angol nyelvtudás napi szintű használat, erős pénzügyi modellezési és elemzési készség, célorientált és önálló munkavégzés, határozott fellépés, proaktivitás, innovatív szemlélet, utazási hajlandóság. Ipari gépgyártásban, lemezmegmunkálásban, hegesztésben szerzett tapasztalat, német vagy olasz nyelvismeret.