Key Account Manager Kam - Szekszárd

Obi hungary retail kft. - Szekszárd
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Key Account ügyfelek és projekt vásárlók felkutatásaMegbízások lebonyolítása egyedi vásárlói igények figyelembe vételével, vevői tanácsadásA Key Account és projekt értékesítések előkészítése és lebonyolításaFolyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel:
látogatások, havi és éves megbeszélésekAjánlatok készítése és kondíciós tárgyalások lebonyolításaForgalom növekedés elérése a kijelölt áruházakban és régióbanHozzájárulás az árbevétel növekedéshez:
fizetési határidők betartatása és minimum árrés eléréseÜgyféladatbázis összeállítása és vevői információk gyűjtéseAz ajánlott termékskála kibővítése a nagyvásárlók számára egyeztetve a beszállítókkal és a központi beszerzésselEgyüttműködés az országos hálózattalA munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése, folyamatos jelentési kötelezettség a közvetlen felettes felé Cafeteria Céges autó Céges laptop Céges mobil AYCM All You Can Move Dolgozói vásárlói kedvezmény Céges rendezvények Tréningek és továbbképzések EAP Employee Assistance Program iPad Egészségbiztosítás Legalább 1-2 éves Key Account Menedzser munkakörben szerzett tapasztalatÚj ügyfelek felkutatásában és megnyerésében szerzett tapasztalatLegalább középfokú végzettség"
B"
kategóriás jogosítvány és mobilis munkavégzésre való hajlandóságFelhasználói szintű MS Office programismeret Word, Excel, OutlookKiváló kommunikációs készségÖnálló, proaktív, innovatív és sikerorientált munkavégzésKiemelkedő problémamegoldó képesség