Key Account Manager Építőipari Mérnöki Tanácsadás

3e international kft. - Budapest
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Keressük új kollégánkat a Business Development bővülő csapatába! ***Új partnerkapcsolatok kiépítése és a kapcsolódó ajánlati folyamatok lebonyolítása, ezen belül többek között:
Irodánk Üzletfejlesztési területének értékesítési tervéhez igazodóan, az Üzletfejlesztési és kommunikációs csapat tagjaként új ügyfelek külföldi és magyar beruházók felkutatása és proaktív megkeresése, számukra a cégcsoport szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése projektvezetés, műszaki ellenőrzés, költségmenedzsment, BIM szolgáltatás, Due Diligence, illetve ezek kombinációjaEnnek érdekében személyes és online találkozók megszervezése és megvalósításaA partnerek konkrét épülethez, projekthez, beruházásokhoz kapcsolódó szakmai igényeinek értelmezése, ennek alapján ajánlattételhez szükséges szakértelem, erőforrások, főbb ajánlati paraméterek meghatározásaFolyamatban lévő ajánlatok nyomon követéseMeglévő ügyfeleinkkel és partnereinkkel való kapcsolattartás, visszajelzések kérése és potenciális új lehetőségek felmérése, igény generálásaÜgyféltárgyalások önálló irányítása projektvezetőink, szakági mérnökeink bevonásávalAz ajánlatokhoz kapcsolódó szerződések előkészítésének felügyelete a szerződés aláírásáig és a kick-off meeting-ig terjedőenÜgyfél-kapcsolattartás a szerződés időtartama alatt, a teljesítésünk belső nyomon követése az ügyfelünk elégedettségének biztosítása érdekében, támogatva és együttműködve a műszaki területeinkkelKey Account Manager-eink munkáját a csapaton belül tapasztalt értékesítés támogató munkatársak segítik adminisztrációs feladatokban, de új kollégánk feladatai között szerepelhet:
Az ajánlatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése nyilatkozatok kezelése, nyilvántartások vezetése, mérnök adatbázis karbantartásaCRM rendszer kezeléseNemzetközi beruházó ügyfelekkel való izgalmas munka ipari, szálloda, irodaház, lakópark irányokExkluzív meglévő ügyfélkör és referenciák 18 éves múltunkból adódóanEmberközpontú, modern, zöld munkakörnyezetÖsszetartó, kreatív, támogató csapat és vezetésMérnöki területen kimagasló szakmai műhelymunkaHatározatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonySzemélyi alapbér és bónusz rendszer a munkakörbenMunkavégzés helye:
XII. kerület, HillSide irodaház, illetve ügyféllátogatások során budapesti és vidéki helyszínekFelsőfokú végzettséggel rendelkezel előny, de nem feltétel a mérnöki, műszaki végzettségMérnöki, műszaki, építőipari, ingatlanpiaci szolgáltatások értékesítésében VAGY projektvezetésben, mérnöki szolgáltatás végzésében VAGY B2B szolgáltatások értékesítésében szerzett legalább 5 éves tapasztalatod vanKiemelkedő tárgyalási és prezentációs készségekkel büszkélkedszÜgyféligényekre nyitott a gondolkodásmódod, proaktív vagyAsszertív és választékos írási készséged vanAngolul magabiztosan tudsz tárgyalást vezetni