Készülék Tervező

Acps automotive kft. - Kecskemét
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Új termékek gyártásához szükséges szerszámok eszközök teljeskörű tervezése és dokumentálásaSzerszám készítő műhely támogatása a gyártási és validációs folyamat soránMegrendelések kezelése és dokumentálása a beszállítói partnerekkelKapcsolattartás a termékfejlesztési osztállyal a megvalósíthatósági vizsgálatok soránSzerszám specifikus munkautasítások készítése és karbantartásaFejlesztési lehetőségek és technikai innovációk folyamatos feltérképezése a szerszám tervezésbenMinőségügyi észrevételek kapcsán hozott, készülékeket érintő megoldások és javaslatok kidolgozásában, megvalósításában való részvételSzakmai fejlődési lehetőségKomplex juttatási csomag:
Havi cafeteria akár a havi bér 20%-a / hónapéves bónusz másfélhavi alapbér vagy havi operatív bónusz munkakörtől függőenletelepedési támogatásbelépési bónusz bruttó 100 000 Fthűségbónuszbaba bónusznyugdíjkezdő támogatásIngyenes buszjárat Kecskemétről és környékérőlKiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyarántIgényes munkakörnyezetVállalati mobilcsomagStabil vállalati háttérFelsőfokú műszaki végzettségHasonló területen szerzett tapasztalat Felhasználói szintű MS OfficeSolid Edge 2021 ismereteKommunikációképes angol vagy német nyelvtudásHegesztési ismeretekPneumatikus rendszerek ismereteSzenzor technikában való jártasság