Készítményfejlesztő Specialista

Ceva sante animale - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük eléves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatszkiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunkcsaládodat iskolakezdési támogatással segítjükfejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnálhelyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkalaz egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjukha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodraamennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárástéletkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunkMilyen feladatok várnak rád?innovatív oltóanyagok tervezése, fejlesztése és előállítása laborméretben a CEVA új generációs vakcinaportfóliója részeként együttműködésben belső és külső partnereinkkeltech transzfer &
méretnövelés támogatásafolyamatoptimalizálás révénQbD megközelítést alkalmazva készítményfejlesztési kísérleti tervek végrehajtásaa szakirodalom és technológiai újdonságok követéseglobális telephelyeink és partnereink támogatása laborméretű oltóanyag formulálási kérdésekbenMiért jó a csapatunk tagjának lenni?mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokatvidám és jókedvű csapat vár tégedolyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországonha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünkhosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágbanaz ebédidő a munkaidő részeElvárásokMsc végzettség Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, biomérnöklabor/pilotméretű fejlesztési tapasztalat gyógyszeripar/élélmiszeripar/vegyipartöbbnemzetiségű csapatban történő munkavégzés, rugalmasság, pozitív szemléletképesség önálló és csapatban történő munkavégzésrenyitottság új technológiák/folyamatok irántpontosság a munkádban és a riportokban, a csapat-, és cégszintű szabályok betartásajó kommunikációs készség magyar és angol nyelvenElőnyökemulziók/polimerek/nanohordozók előállítása és jellemzése korábbi munkáid sorántapasztalat fagyasztva szárításbanszakirányú PhDipari tapasztalat