Kertfenntartó Állás - Gyál

Duruczkert bt. - Gyáli Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Családi házak rendszeres kertgondozás:
FűnyírásGyepkarbantartásGyepszellőztetésMetszésKár és korokozók felismerése és védekezése disznövényeken és a gyepfelületenSövény nyírásNövényágyások fenntartásaÖntözőrendszer beállításaŐszi lomb gyűjtéseBeltéri növények gondozásaParkfenntartásFűnyíró traktor kezelése és vezetéseOlyan kollégát keresünk csapatunkba, aki szakmailag képes megfelelni a mindennapi kihívásoknak kertjeinkbe. Szeretnénk egy olyan kollégát találni, akivel hosszú távon együtt tudunk dolgozni és aki rövid vagy hosszú távon a fenntartási ágazatunkat kézbe tudja venni és a csapat élére tud állni.Mivel számunkra is fontos, hogy leendő kollégákkal hosszú távon együtt tudjunk dolgozni, ezért megfelelő és stabil bejelentett bérezéssel várjuk. Ha szimpatikus a felkínált állás kérlek küldd el önéletrajzodat.Tapasztalat kertfenntartás területén. Előny jelent ha szakirányú végzettséggel rendelkezel, de nem feltételHa nincs gyakorlatod a kertfenntartás területén és pályakezdő vagy akkor sincsen akadálya jelentkezésednek, viszont ebben az esetben fontos, hogy szakirányú végzettséged legyen!AlapfokúnövényismeretAlapfokú kár és korokozó ismeretAlapfokú növényvédelmi ismeretJogosítvány kötelezőKépes legyélönállóan és csapatban dolgozniJó kommunikáció képesség, mert a megrendelőkkel és a kollégákkal tartani kell a kapcsolatot napi szintenB kategóriás jogosítványSzakirányú végzettségBenzines és akkumulátoros kertészeti gépek kezelésébenés karbantartásában szerzett tapasztalatÖntözőrendszer karbantartásában és javításában szerzett tapasztalatFűnyíró traktor kezelése és vezetéseEgyéb tapasztalat a kertépítés vagy kertfenntartás területén