Kertészmérnök

Főnix mmk nonprofit és közhasznú kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szántóföldi földterületeken és üvegházakban zajló növénytermesztési és növényvédelmi munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők naprakész ellátása. A termelési hatékonyságnak fokozatos növelése érdekében aktív részvétel a jövőbeli fejlesztési irányvonalak tervezésében és megvalósításában. A termeléshez szükséges eszközök, gépek, berendezések tervezésének és beszerzésének előkészítése, megfelelő használatának és működőképességének biztosítása. A vezetőség tagjaival, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel való kapcsolattartáshosszútávú, stabil biztos munkahelyetfejlődési lehetőséget egy nagy tervekkel rendelkező vállalkozássalFelsőfokú kertészmérnök vagy agrár végzettségLegalább 3 éves főbb növénykultúrák termesztésében szerzett mezőgazdasági tapasztalatSzakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóságJó irányító- és szervezőkészségKomplex gondolkodás és rugalmasság„B” kategóriás jogosítványMezőgazdasági területen szerzett szakmai irányítói tapasztalatNövényvédelmi szakvizsga