Kertész

Bkm budapesti közművek nonprofit zrt. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Részt veszel a kertészeti és zöldfelület-fenntartási feladatok ellátásábangyepek ápolása, cserje- és sövény felületek metszése, nyírásavirágágyak, évelőágyak gondozása, ápolásaparki fák ápolásarészt veszel a kertészeti gépekkel való munkavégzésbenellátod a kertészeti munkagépek karbantartásával járó feladatokathosszú távú álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsználunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezika próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetéstámogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségétkedvező feltételekkel üdülési lehetőséget biztosítunk a Társaság üdülőibenránk minden élethelyzetben számíthatsz pl. gyermekszületési támogatás, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás A munkavégzés helye:
Budapest közterületeinrendelkezz legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalattalvégezd együttműködően és proaktívan a munkádelőny, ha rendelkezel középfokú szakirányú végzettséggel kertészeti, parkfenntartási vagy kertésztechnikus végzettségelőny, ha van gépkezelői jogosítványod kertészeti gépekreelőny, ha rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal

Jelentkezzen most a következőre:
Kertész