Kereskedelmi Ügyintéző

Celsius építőanyag-kereskedő kft. - Leányfalu
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Építőanyagok elsősorban szigetelőanyagok és kiegészítők értékesítésemeglévő ügyfeleinkkel való folyamatos kapcsolattartás, új ügyfelek megnyeréseügyféligények kiszolgálása – ajánlatadás, majd megrendelés, szállítás folyamat kézben tartása, s az ehhez tartozó adminisztrációügyfelek tájékoztatása a termékekről, kapcsolódó termékek ajánlásaa telefonon beérkező ügyfél kérdések megválaszolása, terméktanácsadásbeszállítókkal, gyártókkal, logisztikával való aktív kapcsolattartásreklamációkezelésigényes munkakörnyezetben töltheted a napod, jól működő rendszer támogatmegbízható, családias hangulatú, fejlődő céget fogsz erősítenifelelősségteljes, önálló munkád lesza betanulásodat szakmailag erős munkatársi csapat támogatjaversenyképes fizetéssel honoráljuk munkádatfolyamatos képzésben, szakmai fejlődésben lesz részedváltozatos munkára számíthatszmin. középfokú végzettség3-5 éves munkatapasztalat releváns munkakörben építőanyag kereskedelem, értékesítésmagabiztos felhasználói szintű MS Excel, Word, Outlook használatlégy motivált, eredményorientált és rugalmasrendelkezz eladási- és ügyfélkezelési készséggel, valamint gazdasági szemlélettelszeress és tudj önállóan és kitartóan dolgozniaz adminisztrációt is kedveld, értéknek tartsd a pontosságot, precizitástfelsőfokú végzettségépítőanyag kereskedelmi tapasztalat, pénzügyi jártasság