Kereskedelmi Szakértő

Mol magyar olaj- és gázipari nyilvánosan működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti támogatást nyújtasz a MOL koncessziós pályázaton való részvételében a pályázattal kapcsolatos adminisztráció tekintetében, a pályázati dokumentáció összeállítását és benyújtását önállóan intézed, sikeres pályázat esetén koncessziós szerződés megkötését és a kapcsolódó adminisztrációját menedzseled majd.A koncessziós társaságok tevékenységének felügyelete is a munkaköröd része lesz. A releváns külső felek pl. hatóságok, minisztériumok felé történő kapcsolattartás és belső adminisztrációs feladatok irányítása a támogató területekkel együttműködve is a feladatod lesz.Kialakítod és működteted a MOL Kutatás Termelés divízójának releváns szolgáltatói szerződéseit akár az egyes üzleti partnerekkel, akár a koncessziós társaságok alapításához kapcsolódó és azok működését elősegítő szerződéstani és üzemeltetési feladatokra a leányvállalatok teljes életciklusán keresztül.Külső és belső vevői szerződéseket kötsz és felügyeled a szerződéses kapcsolat működtetésére irányuló üzleti folyamatok szakmai és ERP rendszerbeli működését a társterületi, támogató szervezetekkel való szoros együttműködésben. A tárgyalási folyamatban proaktívan részt veszel. Felügyeled a támogató funkció folyamatát és működését. Rendszeresen elemzed a divízió tevékenység beszerzési folyamatainak adatait hatékonyságjavító módszertan kidolgozása és működtetése céljából.Koordinálod a technológiai létesítményeket érintő harmadik feles beruházások a divízióra vonatkozó feladatait, megkötöd a szükséges szerződéseket, nyomon követed azok teljesülését, biztosítod az információ hatékony áramoltatását, kialakítod a szükséges belső folyamatokat és a MOL Nyrt. érdekeit a legmagasabb színvonalon képviseled.Projektötleteket fogalmazol meg.Minden, a területét érintő folyamatot és módszertant folyamatosan elemzel, értékelsz. Szükség esetén új módszereket és modelleket dolgozol ki.Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetésselÉvi bruttó 800.000 Ft CafeteriaStabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségekKomplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjakéntSzakmai és egyéb képzések biztosításaÉlet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alattEgészségbiztosítás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogonexkluzívmagánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.Egyetemi végzettség jogi vagy gazdasági5 év szakmai tapasztalat,felsőfokú angol nyelvtudás,B kategóriás jogosítvány,MS Office felhasználói szintű ismerete.