Kereskedelmi Munkatárs

Vikom trans kft. - Tatabánya
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

- A Társaság kereskedelmi és marketing feladatainak ellátása- Új partnerek és piacok felkutatása- Kapcsolattartás a Társaság partnereivel- Pályázatok figyelése, előkészítési feladatok- Árajánlatok, kalkulációk készítése, ártárgyaláson való részvétel- Társaság szerződéseinek kezelése- Versenyképes alapbér és jutalékok- Bejárástámogatás és céges autó használata a munkavégzéshez- 30 éves, stabil vállalati háttér- Családias munkakörnyezet- Felsőfokú végzettség- Jó kommunikációs készség- Tárgyalóképes angol nyelvtudás- Pontos, precíz, önálló munkavégzés- B kategóriás jogosítvány- MS Office felhasználói szintű ismerete- Elsősorban Lakóhely Tata, Tatabánya vonzáskörzetében- Agilitás, igényes és ápolt megjelenés- Hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat- Környezetmérnöki vagy kereskedelmi szakirányú végzettség- Értékesítés területén szerzett tapasztalat