Kereskedelmi Manager - Aquincum Óbuda

Auchan retail magyarország - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Számítunk rád abban, hogy az általad irányított terület kereskedelmi politikáját a célkitűzéseknek megfelelően valósítsd meg. Biztosítsd a termékválaszték állandó, elegendő mennyiségű jelenlétét, valamint az akciós és a szezonális termékekre vonatkozó előírások implementációját. Építsd, fejleszd és motiváld a csapatod a hatékony működés érdekében. Új csapattagok érkezésénél segítsd az integráció folyamatát. Csapatoddal gondoskodsz az Auchantól elvárt magas színvonalú vásárlóközpontú kiszolgálás támogatásért, amelyeknek köszönhetően garantáljuk vásárlóink hűségét. A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődikCafetéria kártya12% vásárlási kedvezményFejlődési prémiumrendszerA közigazgatási határon kívülről, helyközi távolsági közlekedési eszközzel történő munkába járás esetén a bérlet/jegy értékét 100%-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizetiA hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi programBelépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulásFejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség Kedvezményes sportolási lehetőség All You Can Move SportpassSzociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszerSzociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számáraKözépfokú végzettséggel rendelkezel és több éves vezetői tapasztalattal, VAGY felsőfokú végzettséggel pályakezdőként is tudjuk támogatni a fejlődésedet. Excel, Word és PowerPoint programokat felhasználói szinten kezeled. Legyél nyitott a hétvégi munkavégzésre is. Fontos, hogy szeress terepen dolgozni, hiszen a kereskedelemben minden az eladótérben történik. Légy kommunikatív, határozott személyiség, aki egyénileg, de csapatban is megállja a helyét. Legyél olyan személyiség, aki keresi a kihívásokat és a problémákban lehetőséget lát az önkifejezésre, hiszen ezeknek a segítségével tanulhatsz, fejlődhetsz még többet. Kereskedelmi tapasztalat