Kereskedelmi Koordinátor

Trenkwalder kft - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A non-operációs országokra vonatkozó értékesítés kereskedelmi logisztikai nyomon követése, koordinálása, úgy mint:

Rendelés kezelés;
Készletkövetés;
Visszaáru kezelés;
Törzsadat kezelés.
Adatbázisok folyamatos karbantartása.
Kapcsolattartás társosztályokkal:
pl. termelésirányítással, raktárral, minőségbiztosítással.
SAP-ban rendelések felvitele, visszaigazolások elkészítése az üzletkötők számára.
Részvétel a kereskedelmi tervezésben, havi rolling forecastok készítésében:
a partnerünk non-operációs országaira vonatkozóan, az üzletkötők által készített tervek konszolidálása.
Adatszolgáltatások, kimutatások készítése heti, havi és negyedéves gyakorisággal, illetve ad-hoc riportigények kielégítése a vezetőség számára.
Elvárások / Requirements
Felsőfokú gazdasági végzettség.
Min. 1-3 év hasonló tevékenységben szerzett tapasztalattal gyógyszeripari vagy FMCG területen.
Magas szintű Excel ismeret.
Középfokú angol nyelvtudás.
SAP/S4 HANA-t felhasználói szintű ismerete.
Amit nyújtunk / Benefits
Magyarország egyik piacvezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz.
Partnerünk egy családbarát vállalat, támogatják az egészségmegőrzést és évente több közös programot szerveznek.
Partnerünknél cafeteria és 13. havi jutalom is van.
A pozícióban lehetőséget biztosítanak neked részleges távmunkára.
Partnerünk csoportos élet- és balesetbiztosításban részesíti a munkavállalóit.
Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítanak.
Partnerünknél számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz.
Nyaranta Balaton parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.