Kereskedelmi Koordinátor

Divian - mega kft - Szeged
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Folyamatos és hatékony kommunikációt kell fenntartanod a viszonteladókkal, hogy minden partnerünk elégedett legyen. Te leszel a felelős a fuvarszervezésért, biztosítva, hogy a szállítmányok mindig időben és pontosan érkezzenek meg. Kezelned kell a garanciális ügyeket, beleértve a visszaküldött áruk feldolgozását is. A számlázási feladataid közé tartozik a számlák kiállítása és azok nyomon követése, hogy minden tranzakció gördülékenyen menjen. Felügyeled az árubevételezést, biztosítva, hogy az áruk pontosan és rendben érkezzenek meg a raktárba. Biztos, stabil fizetés és versenyképes béren kívüli juttatások biztosítása. Munkába járási költségtérítés és munkaruha biztosítása. Rugalmas, hétköznapi, 8 órás munkarend egy műszakban. Bejelentett munkaviszony biztosítása, ami stabilitást és jogbiztonságot nyújt. Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő vállalatnál. Teljeskörű betanítás és folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek egy nemzetközi színvonalú vállalatnál. Minimum középfokú végzettségVégezd a munkád kitartóan és precízen, ügyelve minden részletre. Könnyedén dolgozz együtt másokkal, és legyél igazi csapatjátékos. Rendelkezz kiváló szervezőkészséggel, hogy a feladataidat hatékonyan és gördülékenyen tudd elvégezni. Vállalatirányítási rendszerek ismereteMS Office programokat Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismereteIrodai adminisztrációs területen szerzett tapasztalat