Kereskedelmi Képviselő Zala Megye

Pek-snack kft. - Zala Megye
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Aktív és hatékony kapcsolattartás a már meglévő partnerekkelA franchise szerződésben foglalt megállapodások nyomon követése és betartatásaAz eladás ösztönzése, illetve az optimális termékkör kialakításaÚj partnerkapcsolatok kiépítése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötéseTermék promóciókkal kapcsolatos tevékenységek ellátásaSzükség esetén panaszkezelésDinamikusan fejlődő vállalati háttérHatározatlan idejű munkaszerződésSzéleskörű juttatások:
piacképes alapbér + a teljesítményhez kötődő havi ösztönző bónuszCafeteria juttatás választható elemekkel SZÉP kártya, egészségpénztár, nyugdíjpénztár stb.Szakértői és támogató vezetői légkörA munkavégzéshez szükséges céges eszközök:
autó, telefon, laptop stb.Barátságos, közvetlen csapat és cégkultúraMinimum középfokú végzettségÉrtékesítési területen megszerzett minimum 2 éves tapasztalatB kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutinMS Office felhasználói szintű ismereteKiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban egyarántÖnálló munkavégzésHatékony problémamegoldásKitartás és lojális szemlélet