Kereskedelmi Asszisztensügyintéző

Envien magyarország kft. - Fehértó
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Cég vezetőinek és munkatársainak napi támogatása
Bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, rögzítése
Adatrögzítés, nyilvántartások vezetése
A cég tevékenységéhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, rendszerezése, tárolása, archiválása
Kimutatások, elemzések készítése
Kimenő és bejövő számlák rögzítése, feldolgozása
Megrendelések feldolgozása, ellenőrzése és rögzitése a vállalatirányitási rendszerben
Szállitólevelek kiállitása
Kapcsolattartás a logisztikával
Kereskedők munkájának segitése
Vonatkozó adminisztratív feladatok ellátása, jelentések, statisztikák készitése
Fénymásolás, fax és telefonok kezelése
Kimenő és bejövő levelezések, számlák lefűzése, nyilvántartása
Általános ügyintézés bank, posta stb..
Nyilvántartások vezetése
Egyéb általános irodai feladatok
CMR kezelése és iktatásaOlyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.
Nem átmenetileg keresünk kollégát, mindenképpen hosszú távra tervezünk, mert abban hiszünk, hogy így lehet tartós eredményeket felmutatni. Gondoskodunk róla, hogy folyamatosan fejleszthesd magad, hiszen ha kollégáink fejlődnek a cég is fejlődni fog, így pedig a jövedelmeket is a fejlődéshez tudjuk igazítani
Versenyképes fizetés
Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cégcsoport
Fiatalos csapat
Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munka
Szakmai fejlődés lehetőségeNem várjuk el hogy azonnal tudj mindent, de elvárjuk hogy szeresd a szakmád. Elvárjuk, hogy ne add fel, ha valami nem sikerül elsőre és büszkeségként, sikerként könyveld el, ha sikerül megoldanod egy nehéz problémát.
Ez a munkakör ideális számodra, ha precíz vagy, szereted a profizmust, valamint, ha mindig a legjobb megoldást keresed, de mégsem veszel el a részletekben.
Szívesen foglalkozol adminisztrációval, illetve napi folyamatok pénzügyi támogatásával
Szívesen végzel olyan feladatot, ami pontosságot és precizitást igényel
Középfokú végzettség felsőfokú gazdasági előnyt jelent
Hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat 1-2 év,
Excel jártasság
Számítógép felhasználói ismeretek
ORACLE jártasság elönyt jelent
Alapfokú angol