Kereskedelmi Asszisztens /Sales Assistant

Sysinfo kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Megrendelések, visszaigazolások készítéseajánlatok előkészítéseközbeszerzési folyamtok kezelése oktatás után közbeszerzési ajánlatok előkészítéseriportok és elemzések készítése a csapatvezető felészoros együttműködés az értékesítési, marketinges kollégákkalügyfél igények felmérésemegoldási javaslatok kidolgozása az ügyféligények alapjánközvetlen és közvetett konkurenciafigyelésár képzésben való részvételpotenciális új ügyfelek keresése mind az állami, mind a magán szférábana cég képességeinek értékesítése elsősorban az új, de egyben a meglévő ügyfeleinknek isügyféladatbázis folyamatos frissítése, töltése, új partnerek folyamatos kereséseversenyszférában és az állami szférában tevékenykedő cégekkel való együttműködésStabil, hosszútávú munkalehetőségFejlődési lehetőségCéges NotebookCéges mobiltelefonFiatalos környezetModern munkakörnyezetLendületes, motivált kollégákIzgalmas, sokszínű munkakörSzakmailag érdekes és kihívást jelentő feladatokDolgozói kedvezményekSzabad hétvégeNagy múltú stabil cégháttér, biztos pénzügyi helyzettelTervezhető bérezésminimum középfokú végzettséged van és rendelkezel 1-3 év értékesítési területen szerzett tapasztalattalkiváló kommunikációs készség, empátia és ügyfélcentrikusság jellemez, miközben határozottan és céltudatosan oldod meg a napi feladatokathatáridők maximális betartásakövetkezetes munkavégzéskiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességönálló döntés képességMS Office programok felhasználói szintű ismerete, az Excel kiemelkedő szintű gyakorlati használatamegbízhatóság, terhelhetőség, pontos, minőségi önálló munkavégzésmagasfokú problémamegoldó képesség és a részletekre való figyelmességnagyfokú önállóság a munkavégzésben, mert magadnak oszthatod be az idődetügyfélközpontú szemléletMűszaki területen IT szektor előny szerzett tapasztalatHasonló munkakörben szerzett gyakorlatAngol nyelvismeretÉrvényes B kategóriás jogosítványodhoz vezetői rutin is párosul