Kereskedelmi Asszisztens @ Ijob

Ijob - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

  • Közgazdasági szakközépiskolai vagy gimnáziumi érettségi
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Műszaki ismeretek
  • Tapasztalat áru beszerési források felkutatásában, bejövő ajánlatok kiértékelésében, valamint kimenő árajánlat készítésben
  • Előnyt jelent:
    középfokú kereskedelmi/ külkereskedelmi ügyintéző végzettség

Partnerünk Magyarországra települt multinacionális cégek gyárainak értékesít elsősorban kereskedelmi tételeket, gyártott alkatrészeket, célgépeket és egyéb facility és utility projekteket.

,[A beérkező megkeresések alapján árajánlatok kérése az interneten felkutatott vagy korábban használt beszerzési forrásoktól, Áru megrendelése és annak nyomon követése a beérkezésig, Szállítólevelek kiállítása a kiszállított tételekhez kapcsolódóan, Reklamációk gyors és hatékony kezelése, Dokumentumok, táblázatok, kimutatások elkészítése, amelyekre a cég kereskedelmi tevékenységéből adódóan igény merül fel, Árajánlatok készítése, Áru kiszállítás megszervezése] Requirements:
MS Office, Driver's license Additionally:
Cafeteria, Free parking.