Kenéstechnikai Munkatárs

Houghton magyarország kft. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Mit fogsz csinálni?Termelési területen gépek/berendezések mosó, hűtő és kenőanyag rendszereinek felügyeleteMegmunkáló gépek hűtő-kenő folyadék ellenőrzése, feltöltése, utántöltése, dokumentálásaRaktározási feladatok, kenőanyagok mozgatásaBerendezések, eszközök szakszerű üzemeltetéseTűzvédelmi és biztonságtechnikai előírások betartásaMagas tisztasági előírások fenntartása a termékeink felhasználási helyeinAdminisztratív feladatok:
adatbevitel mobilalkalmazáson keresztül.Napi szintű proaktív kapcsolattartás a Krorr-Bremse üzemi munkatársaival.Szoros együttműködés a hazai Quaker Houghton csapattal.A munkárólA Quaker Houghton globális vezető szerepet tölt be az ipari kenőanyagok területén.Különböző megoldásokat kínálunk a gazdaság jelentősebb ágazatai, mint pl. az autóipar, a repülőgépgyártás és az acélipar, számára, mely révén aktívan jelen vagyunk az emberek életében.A munkakör a budapesti KNORR-BREMSE üzemben, egy jelentős gyártó telephelyen található.Teljes körű képzést biztosítunk aFluidcare technikussá váláshoz!A betanulási folyamatot követően a Knorr-Bremse üzemben szükséges üzemi támogató feladatok szakértője leszel, hogy biztosítsd a Quaker Houghton minőségi szolgáltatását. Kulcsfontosságú csapatjátékosként részed lesz abban, hogy továbbra is túlszárnyaljuk az ügyfelek elvárásait.Csatlakozz hozzánk, és találd meg jövőbeli hivatásodat!Mi vár rád?Határozatlan idejű, teljes-, normál munkaidős szerződésHavi fizetés:
bruttó 380.000 Ft + délutáni, éjszakai és hétvégi műszakpótlék + próbaidő után havi teljesítmény- és éves bónuszÉtkezési hozzájárulás:
12.000Ft/hóIngázási költségtérítés. Akár Budapestkörnyékilakóhellyel rendelkezőknek isTELJESKÖRŰ KÉPZÉS;
betanítás és folyamatostréning, szakmai fejlődési lehetőségKit keresünk?TELJES KÖRŰ KÉPZÉST BIZTOSÍTUNK.Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettségÖnálló munkavégzésre való képesség3 műszakos munkarend vállalása Budapest 23. kerületébenTéged keresünk, ha nyitott vagy új ismeretek elsajátítására, hatékonyan tudsz másokkal együttműködni, képes vagy gyorsan alkalmazkodni és érdekel a gyártási ágazat.Számítógépes ismeretIpari folyadékkezelési ismeretek és korábbi tapasztalatFluid-Managementben