Kemence Javító Karbantartó

Viapan „dologidő” kft. - Igal
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Partnercégünk egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Magyarország és a közép-európai régió meghatározó látványpékség hálózataként naponta kínál friss, ízletes, változatos péksüteményeket vásárlóinak.
A vállalat 1999-ben kezdte meg működését Horvátországban, 2021-től pedig Szlovákiában és Bosznia-Hercegovinában is jelentős terjeszkedésbe kezdett.
Központja a Somogy vármegyei Igal külterületén található, ahol a 6000 m2-es gyárból látják el az országos lefedettségű franchise hálózatukat, és az export piacaikat, több mint 300 munkatárs támogatásával.
Feladatok:
Új látványkemencék beüzemelése programozása a
Kemence javító műhelyben
Visszahozott kemencék hiba feltárása, javítása,
Takarításra való szétszerelése, összeszerelése
A telephelyen felmerülő műszaki hibák elhárítása
Karbantartási anyagok, alkatrészek nyomon követése,
Raktárkészlet feltöltése
Az anyag- szerszám- és gépigény bejelentése az
Illetékes vezető részére
Elvárások:
Villanyszerelő/
villamosgépjavító/ elektroműszerész végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Precíz,
megbízható munkavégzés
Amit a partner cég kínál:
Stabil vállalati háttér
Határozatlan idejű munkaszerződés
Széles körű juttatási csomag, kedvezményes dolgozói
Vásárlás
1 műszakos munkarend