Kárszakértő Gm-1403

Talentis group zrt. - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Karrendezések folyamatos nyomon követése, adminisztrálása
Alap kárfelvétel, szemle.
Audatex számítás elkészítés
Kárszakértők, kárfelvevők koordinálása a kárügyekkel kapcsolatban
A kárrendezés keretében történő javítások-, cserék nyomon követése, megfelelő dokumentumok elkészítése, folyamatos vezetése és archiválása
Kapcsolattartás a gépjármű használókkal, biztosítóval, alkusszal
Személyes és telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel, szállítókkal
Ügyfelek fogadása a munkafelvételen, meglévő és új ügyfelek kezelése
A szervizbe jelentkező járművek előjegyzésének vezetése, időpontegyeztetés
Javításra érkező járművek átvétele, a gépjármű iratainak ellenőrzése
Az átvételre kerülő járművek szemrevételezése, a hiányosságok, sérülések, extrák, illetve az ügyfél által elmondott információk tételes rögzítése a munkalapon
Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés
A munkalapon árajánlat, elkészülési határidő megadása, a munkalap aláíratása
Amennyiben az ügyfél a helyszínen megvárja a javítást, akkor vele folyamatos kontaktus fenntartása
Javítás közben észleltek miatti ár és/vagy határidő módosulásról az ügyfél tájékoztatása, elfogadtatása, dokumentálás
Ha az autó nem készül el teljesen pl. alkatrészt kell még rendelni, akkor az autó munkalapon dokumentált visszaadása az ügyfélnek, az alkatrész beérkezésének figyelése, erről az ügyfél dokumentált értesítése
Az elkészült autók ellenőrzése
Alkatrészigény leadása, kapcsolattartás a raktárraljól együttműködő, lelkes, elhívatott csapat
Jó hangulat
Határozatlan idejű főállású munkaviszony
Stabil vállalati háttér és infrastruktúra
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőséglegalább középfokú végzettség
Professzionális ügyfélkiszolgálás iránti elkötelezettség
MS Office felhasználó szintű ismerete
Precizitás, felelősségteljes személyiség
Jó kommunikációs és kiemelkedő problémamegoldó képességszakmai múltat igazoló referencia
Azonnali munkakezdés
Márkafüggetlen szervizben szerzett azonos munkakörű tapasztalat