Kárrendező

Bnp paribas cardif biztosító zrt. - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Kárdokumentumok feldolgozása, adminisztrációja a kárrendszerben;
Kárdöntések meghozatala,ismertetése az ügyfelekkel, kárkifizetések rögzítése a kárrendszerben;
Kapcsolattartás ügyfeleinkkel írásban és szóban;
Kapcsolattartás partnereinkkel.Versenyképes jövedelem és kiemelkedő juttatási csomag;
Hosszú távú munkalehetőség;
Nemzetközi cégcsoporton belüli szakmai tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség;
Kiváló munkakörnyezet, belvárosi iroda;
Lehetőség otthoni munkavégzésre;
Dinamikus, fiatalos csapat. MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 6. kerület.Középfokú végzettség;
Kiváló kommunikációs, valamint konfliktustűrő és konfliktuskezelő képesség, gyors helyzetfelismerés, precizitás, határozott fellépés, türelem;
Office programok felhasználói szintű ismerete;
Előnyt jelent:
egészségügyi végzettség, vagy egészségügyi biztosításokkal kapcsolatos kárrendezési tapasztalat.

Jelentkezzen most a következőre:
Kárrendező