Kárrendező Műszaki Területen

Colonnade insurance s. a. magyarországi fióktelepe - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfelek által bejelentett kártérítési igényekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása;
Tanácsadás a biztosítóhoz kártérítési igényt bejelentő ügyfeleknek a biztosító által finanszírozott károkkal kapcsolatban;
Az ügyfelek által megküldött dokumentumok véleményezése, felülvizsgálata megfelelő, pontos, és indokolt elbírálás céljából;
Az elbírálási folyamat során történő folyamatos, szükségszerű tájékoztatás, egyeztetés az ügyfelekkel, partnerekkel;
A kárügyek adminisztrálása a biztosító rendszereiben, a kárkifizetésekhez kapcsolódó pénzügyi műveletek elvégzése;
Ügyfélközpontúság és magas szakmai minőség képviselete az e-mailben és telefonon történő kapcsolattartás során az ügyfelekkel, partnerekkel, illetve kollégákkal;
Eseti és rendszeres jelentések elkészítése;
Aktív részvétel a cég életében.Alapbérből, Cafetériából és Bónuszból álló juttatási csomagot;
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget;
Nagyfokú önállóságot egyösszetartó csapatban, ahol segítőkész kollégák támogatják a napi munkát;
Heti két nap otthoni munkavégzést;
Tömegközlekedéssel is könnyen és gyorsan megközelíthető modern irodát Az Év Középvállalati Irodája 2024;
Hosszú távú munkalehetőséget egy család- és kutyabarát munkahelyen, ahol Értékeink a gyakorlatban is megvalósulnak.A Colonnade értékei:
Az őszinteség és a feddhetetlenség, mint alapvető értékek jelennek meg kapcsolatainkban, amellyel szemben nem ismerünk kompromisszumot.Eredményorientáltak vagyunk.Csapatjátékosok vagyunk, nem az önös érdekek vezérelnek bennünket. A konfrontatív stílus számunkra elfogadhatatlan. Értékeljük a lojalitást – Fairfax és a kollégák felé is.Keményen dolgozunk, ugyanakkor ez nem mehet a család rovására.Folyamatosan keressük az új lehetőségeket, de minden esetben keressük a kockázatok minimalizálásának lehetőségeit és a befektetéseink, eszközeink védelmét.Vállalkozó szelleműek vagyunk. Bátorítjuk a kalkulált kockázatvállalást. Hibázhatunk, de a tévedéseinkből tanulnunk kell.Sohasem fogjuk kockáztatni a cégünk jövőjét egyetlen projekt vagy akvizíció miatt.Hiszünk abban, hogy a vidám munkahelyi légkör komoly értékkel bír.Nyitottság a kárrendezői tevékenység elsajátítására;
Analitikus és műszaki szemléletmód;
Proaktív, feladat- és problémamegoldó készség;
Önálló és egyben csapatmunkára való hajlandóság;
Igényes, pontos, precíz és felelősségtudatos feladatvégzés;
Ügyfélközpontúság, empatikus szemléletmód;
Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás;
Magabiztos, felhasználóiszintű számítógépes ismeretek kiemelten Excel és Office.Ügyfélkapcsolati, összetettebb adminisztratív területen szerzett tapasztalat;
Műszaki területen végzettség felsőfokú végzettség;
Műszaki területen szerzett munkatapasztalat;
Ingatlan értékbecslési területen szerzett tapasztalat;
Biztosítónál, biztosítás-közvetítőnél, vagy kárrendezésben szerzett tapasztalat.