Karosszéria Lakatos

Hovány csoport - Kecskemét
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Sérült személy- és tehergépjárművek karosszéria javítása, karosszéria elemek beépítése, felületi megmunkálásaBeszámított gépjárműveken szükség szerinti karosszéria munkák elvégzéseA javításhoz szükséges munkalap és garanciális munkalap dokumentálása időbélyegzés, elvégzett munka igazolása stb. A felügyeletedre bízott berendezések és szerszámok karbantartásaMűhelyrend fenntartása, műhely tisztán tartásaKarrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál. Szakirányú végzettségMinimum 2-5 éves szakmai tapasztalatÖnálló, felelősségteljes, precíz, és pontos munkavégzésB kategóriás jogosítványFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretHa kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel