Karbantartó

Trenkwalder magyarország - Pap
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Karbantartó
Leírás
PÁPAI partnercégünk részére keresünk KARBANTARTÓ kollégát.
Karbantartó
Feladatok
Vegyszeradagoló szivattyúk elindítása
Vegyszertartályok szükség szerinti cseréje
Kiegyenlítő tárolók tisztítása
Kis űrtartalmú medencék tisztítása, töltése
Szellőző, légszűrő berendezések ellenőrzése, tisztítása
Véletlenszerű meghibásodások megjavítása
Világítási hálózat ellenőrzése, izzók, fénycsövek szükség szerinti cseréje
Párátlanító berendezések ellenőrzése, szűrőinek időszakos tisztítása
Központi fűtési hálózat szerelvényeinek ellenőrzése, szükség szerint javítása
Elvárások
Karbantartásban szerzett tapasztalat
Vízvezetékszerelő/ Gáz-fűtés szerelő végzettség
Műszaki érzék
12 órás műszakrend vállalása
Előny:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Rugalmasság
Amit kínálunk
Mozgóbér
Műszakpótlék
Gépkocsi támogatás
Bérlet támogatás
Munkaruha juttatás
Étkezési támogatás
Hosszútávú munkalehetőség
Irodánk:
Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)
Munkavégzés helye
Pápa

Jelentkezzen most a következőre:
Karbantartó