Karbantartó Technikus

Payer industries hungary kft. - Veszprém
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Fröccsöntő, forgácsoló, és egyedi célgépek, ill. épület elektromos berendezéseinek üzemben tartása, javításaHibakeresés elektronikai és műszaki rajzok alapjánA termelés működését biztosító technikai berendezések üzemelésének biztosításaGyártó berendezések megelőző karbantartásának elvégzéseDiagnosztikai programok használata, hibanaplók letöltése, hibák elemzéseAz elvégzett szervizelési munkálatok precíz dokumentálásaAktív részvétel egy fejlődő cég minőség alapú szolgáltatás szemléletének kialakításábanSpeciális területen, szakmai fejlődési lehetőségFelelősségteljes és kihívást jelentő feladatokSZÉP kártya juttatásÚtiköltség-térítésKiemelt műszakpótlékTiszta, igényes munkakörnyezetHosszútávú, stabil munkalehetőségElektrotechnikus, automatizálási technikus, mechatronikai technikus vagy villanyszerelő végzettségElektromos rajzolvasásMérőeszközök használataJó kommunikációs készségPrecíz munkavégzés, és munkadokumentációHatározottság, döntésképesség, feladatok rangsorolásának képességeSzámítógépes ismeretekTöbb műszakos műszakrend vállalásaGyártóüzemi karbantartói tapasztalatLogikus gondolkodásTechnikus végzettségMűanyagipari berendezések javításában szerzett tapasztalat. fröccsöntésSzerszámgépek javításában és karbantartásában szerzett tapasztalatSzenzorok és ipari kamera rendszerek ismereteHidraulika, pneumatika rendszerek ismerete és rajzolvasásPLC, vezérlés ismereteAngol nyelvismeret