Karbantartó Mérnök

Randstad hungary kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

A mintegy száz éves múltra visszatekintő, németországi székhelyű autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Járműkarosszéria karbantartó mérnök kollégát új, Nyíregyházán épülő telephelyére.
Karbantartási munkák elvégzése a járműkarosszériagyártás rendszerein és berendezésein
Hibák azonosítása, elemzése és javítási intézkedések kezdeményezése a gyártási folyamatokban
Gépek és eszközök javítása az állásidő csökkentésére és a folyamatos termelés biztosítására
Gyors reagálás termelési zavarokra vagy vészhelyzetekre
Pontos nyilvántartás vezetése az elvégzett karbantartásokról és javításokról
Folyamatoptimalizálási lehetőségek azonosítása és hatékonyságnövelés
Pótalkatrészek és fogyóeszközök kezelése és megrendelése
Biztonsági és környezetvédelmi előírások betartása
Képzéseken való részvétel az új technológiák elsajátítása érdekében
Együttműködés más részlegekkel a gyártás zavartalan működésének biztosítására
Elvárások / Requirements
Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (pl. gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök stb.)
Tapasztalat gyártóberendezések karbantartásában, ideális esetben az autóiparban vagy feldolgozóiparban
Ismeretek gépek és elektromos rendszerek hibadiagnosztikájában és javításában
Középszintű angol nyelvismeret
Műszaki rajzok és utasítások értelmezése
Megbízhatóság, felelősségtudat, jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
Hajlandóság műszakos munkára és ügyelet vállalására
Biztonságtudatosság és a biztonsági előírások betartása
Amit nyújtunk / Benefits
Szakmai tapasztalattal és tudással egyenértékű bérezés
Német nagyvállalati, multinacionális környezet
Stabil, hosszútávú karrier, folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséggel
Részvétel egy új gyár indulásában