Karbantartó Mérnök Villamosmérnök

Master good kft. - Petneháza
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Élelmiszeripari berendezések karbantartásának irányítása;
Karbantartási területen dolgozó munkavállalók beosztásának, feladatainak szervezése, koordinálása;
Felkészülés a minőségügyi ellenőrzésekre, auditokra;
Együttműködés más szakterületen dolgozó vezetőkkel.Prémium minőségű, világszínvonalú termékek gyártását végző cégcsoportnál munkalehetőséget;
Kiszámítható bérezést;
Megbízható, gazdaságilag stabil munkahelyet;
Karrierépítési lehetőséget;
Folyamatos képzéseket.Felsőfokú műszaki végzettség villamosmérnök;
Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat;
Önálló, felelősségteljesmunkavégzés;
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
Dinamikus és eredményorientált személyiség;
B kategóriás jogosítvány.Angol nyelvtudás szóban és írásban.