Karbantartó Mérnök Automata Raktár

Hankook tire magyarország kft. - Fejér Megye
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Tartalék alkatrészek rendszerezése, rendelési igények leadása az SAP-rendszerbenSzerződött külsős cégek munkájának szervezése és ellenőrzéseKarbantartással és a fejlesztéssel összefüggő projektek kiírása és teljes körű kivitelezéseÉves, tervezett karbantartási feladatok megszervezéseKarbantartó kollégák munkájának felügyelete és támogatásaKarrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánálTapasztalatszerzés és fejlődési lehetőségKiemelkedő juttatási csomagBejárás támogatása vállalati buszjáratokkalIgény esetén ingyenes, 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkelSzínes vállalati kultúraFelsőfokú villamosmérnök végzettségKözépfokú, aktív angol nyelvtudásMinimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatFontos számodra a pontos munkavégzésStabil, kiegyensúlyozott munkahelyen szeretnél dolgozniSzeretnél új ismereteket elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagyTudsz és szeretsz is csapatban dolgozni