Karbantartó Mérnök A Karosszériaüzem Területén (Pneumatika, Mechatronika, Megfogótechnika)

Randstad hungary kft. - Kecskemét
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!
Pneumatika technológia rendelkezésre állásának biztosításáért felelős
Üzemmérnök pneumatika technológia területén
Oktatási koncepciók létrehozása, a karosszéria üzem L2, L1 dolgozói számára
Pótalkatrészek kezelése a pneumatika/vákuumtechnika, megfogótechnika technológiával valamint manipulátorokkal kapcsolatban
Technológiai támogató szolgáltatások megvalósítása az Ipar 4.0 területén
A Mercedes konszernszintű technológiai egyeztetésein a kecskeméti gyár képviselete (SAK)
A komplex rendszertechnikai hibák elemzése, valamint a társosztályokkal intézkedések meghatározása/végrehajtása
Komplex hibák esetén a karbantartás támogatása a hibaelhárításban
Megelőző karbantartási eszközökkel kapcsolatos projektek kezdeményezése és irányítása
A technológia, valamint folyamatainak elemzése, optimalizálása és kiértékelése, fejlesztése
A technológiához kapcsolódó újdonságok nyomon követése, valamint azok integrálásának, tesztelésének vizsgálata
Az új gyártósorok felfutásának támogatása, a mérföldkövek ellenőrzéseinek koordinálása
A központi szabványosított előírások (ECM) átültetése, valamint ezek folyamatos ellenőrzése és továbbfejlesztése a gyárban
Elvárások / Requirements
Felsőfokú mérnöki végzettség
Többéves karbantartói szakterületen szerzett tapasztalat
Analitikus-, projektszemlélet
Legalább középfokú német nyelvtudás írásban és szóban
Hajlandóság a folyamatos továbbképzésre
Hajlandóság külföldi betanulásra
Nagyfokú önállóság és rugalmasság
Hajlandóság készenlét vállalására
Csapatszellem, jó kommunikációs képesség és határozottság
Előnyt jelent:
Technológiához kapcsolódó többéves szakmai tapasztalat (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
Technológiai modulok rendszerismerete (pl.:
Festo, SMC)
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapbér
Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
Letelepedési támogatás
Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
Kollektív élet- és balesetbiztosítás
Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap:
gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.