Karbantartó Gépészmérnök / Maintenance Mechanical Engineer

Kronospan-mofa hungary kft. - Baranya County
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A gyár egyes üzemeihez tartozó üzemi gépek, berendezések állapotának felügyelete, azok hibáinak elhárítása, megelőző karbantartásatervszerű megelőző karbantartás körébe bevonandó gépek és berendezések meghatározása, a karbantartási ütemtervekhez ellenőrző listák elkészítésea biztonságos és folyamatos üzemeltetéshez szükséges anyagok, alkatrészek, megrendelése, az anyag- és energiatakarékosság figyelembevételévellakatos karbantartók és partnercégek munkavállalóinak felügyelete, szakmai irányításafejlesztési feladatokban, beruházásokban való részvétel, termelő egységek folyamatos támogatásaműszaki problémák elhárítása, dokumentálásakiváló bérezés, átlagon felüli juttatásoknagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnélrészvételi lehetőség belföldi és külföldi tréningeken, illetve vállalati nyelvoktatáson és képzésekenbruttó 80. 000 Ft / hó jelenléti jutalom, havi szintű céges bónusz30 Ft / km bejárás-támogatás, vagy a busz-vonatjegy 86 %-ának térítésegépészmérnök végzettségminimum 2-3 év karbantartási területen szerzett tapasztalathidraulikai, pneumatikai és hajtási ismereteknémet és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismereteSolidWorks, AutoCAD programok ismerete