Karbantartó-Villanyszerelő

Pizza me központ kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A műszaki csapat tagjaként részt vesz a tervezett karbantartásban villamoshálózat, víz- és csatornahálózat, elszívórendszer, gépek, berendezések Melyet heti/havi munkakiosztási rendben végezHibaelhárítás prioritási elv alapjánBerendezések, gépek szakszerű üzemviteleKapcsolattartás az üzleti és termelési munkatársakkalGépek, berendezések célszerű használatának folyamatos képzése az éttermi és termelési munkatársak körébenKészlettartási rendszer nyilvántartása, egyedi anyagbeszerzési igények jelzéseGaranciális meghibásodás esetén hibabejelentés a műszaki vezető irányábaStabil, kiszámítható és bejelentett hosszútávú, 8 órás munkalehetőség telephely és étteremhálózatVersenyképes fizetés:
nettó 420.000 Ft – tapasztalattól függőenEgészségbiztosításMunkaruhaTelefon, akár magánhasználatra is.Rugalmas munkarendKedvezményes étkezés és személyzeti ital, valamint kávéVillanyszerelői és vagy gépész végzettség1-3 év szakmai tapasztalat üzemeltetési vagy gyártási karbantartás területén.Kiemelkedő személyes és szakmai kompetenciák esetén tanulói jogkörben is kínálunk munkalehetőséget.B-s jogosítvány