Karbantartásirányító

Richter gedeon nyrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A Richter Gedeon Vegyészeti Gyár NyRt. energia ellátó berendezéseinek és rendszereinek karbantartását, javítását végzedA munkafolyamatokat előírás szerint dokumentálodHűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezések karbantartása csapatbanElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap.Folyamatos pótlék a hétvégi munkavégzés miattEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod Jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjukTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük elFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjukVárjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés szerelő, vagy Ipari és kereskedelmi hűtőgépszerelő, vagyHűtő- és klímaberendezés-szerelő -karbantartó, vagy Szellőző- és klímaberendezés szerelő. ipari hűtő és hőszivattyú berendezések kalorikus és vezérlő rendszereinek karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat.2-3 fős csapat irányításában szerzett tapasztalat.Munkaidő:
hétfőtől péntekig - 5:
45-14:
05 és havi 3 hétvégi napon 5:
45-14:
05 előre egyeztetett időpontban, cserélve hétköznapi napokra