Karbantartási Szakértő

Gkn automotive hungary kft. - Felsőzsolca
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Gépészeti és üzemeltetési ismeretekA TPM ismereteKépesség technikai elemzések elvégzéséreGépdiagnosztikai módszer ismereteAngol alapfokú nyelvtudás dokumentáció és gépismeret olyan mértékben, amely lehetővé teszi a gépek műszaki dokumentációjának használatát és a kommunikációtLegalább egy folyamat fejlett ismerete:
marás, esztergálás, köszörülés, indukciós edzés, robotok.A géphibák elhárításával kapcsolatos munka koordinálása megmunkálási osztályAz érintett alkatrészek listájának és a gépek minimális állapotának meghatározása – ciklikus ellenőrzések és frissítések.Megelőző és prediktív karbantartás optimalizálása, tervezéseA gépekkel és a gépparkkal kapcsolatos fejlesztések bevezetése és felügyeleteA külső szolgáltatlások munkájának szervezése és felügyeleteJelentés a feletteseknek a gépek és eszközök működésében meglévő problémák és veszélyekProaktív hozzáállásNémet nyelvtudás - előnyPiacvezető vállalat sok potenciállalLehetőség vadonatúj vállalati projektekben való részvételreVonzó fizetés és juttatások egy stabil és pénzügyileg megbízható vállalatnálOlyan szervezet, ahol hosszú távra elkötelezheti magátSzéles körű felelősségKarrier előrelépési lehetőségFelsőfokú műszaki végzettség gépész vagy mechatronikai - előnyHidraulika és pneumatika alapfokú ismereteGépész műszaki rajz olvasás képességeKenőanyagok és szerszámhűtés ismereteA megmunkálási gyártási folyamat ismereteLegalább 2 év szakmai tapasztalat Karbantartási Osztály alkalmazottjakéntAutóipari nemzetközi vállalatnál szerzett tapasztalat - előny