Maintenance Team Leader

Randstad hungary kft. - Bük
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk az FMCG szektor egyik kiemelkedő zászlóshajója. Piacvezető élelmiszeripari vállalat, amely több mint 150 éve áll a minőség és az innováció élén az élelmiszeriparban. Az állateledel gyártásra specializálódott vállalat büki telephelyén a folyamatos és jelentős fejlesztéseknek köszönhetően magas technológiai színvonalú termelési tevékenység folyik.
Mivel a gépek zavartalan működése és a megfelelő színű műszaki támogatás elengedhetetlen a mindennapokban, a vállalat keresi leendő gépészeti karbantartási csoportvezető kollégáját.
Karbantartási csoportvezetőként elsősorban az irányításod alá tartozó karbantartási mérnökök vezetésével, illetve a termelő gépek és berendezések karbantartásának koordinálásával fogsz majd foglalkozni. Így feladatod lesz a:
Gépek működésének és rendelkezésre állásának nyomon követése, koordináció a termelés – termelés tervezés és saját csapat között
Átfogó műszaki kompetencia fejlesztése a teljes gyáron belül TPM eszközökkel
Karbantartásokhoz szükséges erőforrások biztosítása és felügyelete
A termelés teljes körű műszaki kiszolgálása a meglévő és új üzemrészekben
A teljesítmény mutatók nyomon követése, változások kezdeményezése a hatékonyság és/vagy a termék minőségének javítása érdekében
Veszteségek feltárása, elemzése, illetve ezek okainak megszüntetésére megoldási javaslatok kidolgozása
Folyamatos fejlesztés kezdeményezése, csapatok koordinálása, dokumentálás, az egyes fejlesztésekhez szükséges erőforrások megszerzése
Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
Műszakos üzemeltető csapat képzése
A munkakörnyezet biztonsági, környezetvédelmi szabályok szerinti biztosítása
Elvárások / Requirements
Az ideális jelölt rendelkezik:
Felsőfokú műszaki végzettséggel
Releváns gépészeti karbantartási tapasztalattal gyártási környezetben
Vezetői tapasztalattal és/vagy affinitással
Mechanikai és alapszintű automatizálási ismeretekkel
Analitikus gondolkodásmóddal és problémamegoldó szemlélettel
Vezető és kommunikációs készségekkel
Kommunikációs szintű angol és magyar nyelvtudással
Amit nyújtunk / Benefits
Amit a partnerünk kínál:
Releváns tapasztalattal arányos alapbér
Cafeteria
13. havi juttatás
Teljesítmény alapú bónusz
Utazási költségtérítés
Rugalmas munkaidő
Relokációs támogatás