Karbantartás Vezető

Kone felvonó kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Karbantartói csapat szakmai irányítása, felügyelete, koordinálása, ellenőrzéseA karbantartási és javítási tevékenység tervezése, irányítása, optimalizálásaProjektmenedzsement feladatok ellátásaKapcsolattartás a cég ügyfeleivel, reklamáció-kezelésHibaelemzések, vizsgálatok, ellenőrzések lebonyolításaSzakmai képzésekben való részvételStabil, dinamikusan fejlődő multinacionális anyacégVersenyképes juttatási csomag Cafeteria, Élet – és egészségbiztosításTeljesítmény alapú bónuszCéges autóMobiltelefon, notebookFejlődési - és szakmai előrelépési lehetőségFiatalos csapatLegalább felsőfokú végzettségMűszaki területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelentMagabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásbanFelhasználó szintű számítógépes ismeretekKiváló kommunikációs készségÜgyfélorientált szemléletmódCsapatvezetői tapasztalatProaktív, nyitott személyiségB. kat. vezetői engedély és vezetési tapasztalat