Karbantartás Gyakornok

Thyssenkrupp - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Engineering. tomorrow. together.
Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. Közel 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!
Karbantartás gyakornok
Feladatok
Karbantartási terület adminisztratív támogatása
SAP rendszerbe adatok feltöltése
Az adatváltozások lekövetése a vállalatirányítási rendszerben
Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a termelés előkészítéssel
Határidők betartása
Elvárások
Nappalis hallgatói jogviszony
Heti minimum 20 munkaóra vállalása
MS Windows és Office alapos ismerete
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Középfokú angol nyelvtudás előny
Rugalmasság és terhelhetőség
Precíz, pontos munkavégzés
Önálló és csapatban való munkavégzés
Munkavégzés helye

Debrecen
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest |www.Thyssenkrupp.Hu