Karbantartás Előkészítő

Vilati szerelő zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Épületvillamossági projekteket követő garanciális hibajelentések kezelése és ezek alapján karbantartási munkálatok előkészítéseKisebb kivitelezési projektek előkészítői támogatása Alvállalkozók pályáztatása, ajánlatok bekérése és összehasonlítása;
szerződések és elszámolások előkészítéseTervek felmérése és mennyiségszámítások készítéseAnyagmegrendelések lebonyolításaTeljesítésigazolások előkészítése Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel és a megrendelői oldal szereplőivelKarbantartási és garanciális munkák adminisztrálása Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőségFolyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségMarket 6.0. – Az év Irodája különdíj 2020:
A mi irodánk, a mi büszkeségünk;
egy hely, ahol jól érezzük magunkat és magában hordozza azokat az értékeket, amelyeket közösen vallunk:
a szakma iránti tiszteletet, az elhivatottságot, a szakmai tudást és a munkatársaink megbecsülését.Eszközök:
biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő, akár a Székházban notebook, céges telefon. Vízautomaták, ingyenes kávé és tea:
többféle kávé, tea közül tudsz szabadon választani.Rendezvények és csapatépítők:
támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.Sport és kikapcsolódás:
ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.Egészségmegőrzés:
ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás.Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel épületvillamossági területen1-3 éves előkészítői gyakorlatod van épületvillamossági területenHasználtál már vállalatirányítási rendszereketFelhasználói MS Office Excel, Word ismerettel rendelkezelNem okoz problémát az önálló munkavégzésPrecíz vagy és pontosA felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeledGaranciális és karbantartási feladatokban tapasztalattal rendelkezelTárgyalási szinten beszélsz angolul