Kár Adminisztrációs Munkatárs

Europ assistance magyarország kft. - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Biztosítási káresemények adminisztrációjának feldolgozása, elbírálása, kifizetések előkészítéseKárbejelentések felülvizsgálata, hiányzó adatok kezeléseNapi szintű kapcsolattartás telefonon, írásban a megbízókkal, partnerekkelInformációszolgáltatás a belső szabályozásnak megfelelőenPartnerektől érkező szolgáltatói számlák jóváhagyása kifizetésreAktív, támogató munkaközösség, multinacionális megbízható háttérTeljesen megújult, modern, világos, munkavállaló-barát irodai környezetStabil munkaviszony, hosszú távú munkalehetőségRugalmas munkarend, rendszeres home office lehetőségKiszámítható teljesítményértékelési bónuszrendszer és releváns béren kívüli juttatásokCéges rendezvényekCéges, egészségügyi alapellátásokra vonatkozó magánbiztosításLegalább középfokú végzettségKommunikáció képes angol nyelvhasználatMegbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzésFelhasználói szintű MS Office ismeretek excel, word, outlookEredményközpontú, rendszerszintű gondolkodásHatáridők betartása, önálló döntési készségJó problémamegoldó és együttműködési készségRendelkezel pénzügyi ismeretekkelCall Center, ügyfélszolgálati, biztosítói területen szerzett munkatapasztalatod van Román és/vagy szerb nyelveken is kommunikálsz