Kalibráló Elektronikai Technikus Villamos Vagy Elektrotechnikusi Végzettséggel

Element metech - Tatabánya
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Mérőeszközök laboros kalibrálása főként a tatabányai laboratóriumban, helyszíni kalibrálások végrehajtása más hazai és külföldi partnerünknél is Csehország, Lengyelország, Románia stb.Különböző mérőműszerek multiméterek, oszcilloszkópok, jelanalizátorok stb. kalibrálása.Minden szükséges oktatást és továbbképzést biztosítunk úgy a friss végzősök, mint a már gyakorlott szakemberek számára.Nagyon érdekes munka a világ legkorszerűbb mérőeszközeivel Keysight/Agilent, Rohde &
Schwarz, Anritsu és mégsokan mások.Nálunk a mérőműszerek specialistájává válik, ami nem csak Magyarországon, hanem a világ egyéb táján is nagyra értékelt és keresett szakterületnek számít.Átlagon felüli pénzügyi értékelésStabil fizetésVállalkozói szerződés, jövőben munkaszerződés lehetőségeCégeslaptopBarátságoslégkörű nemzetközi csapat csehországi székhellyel és 10 segítőkészkollégávalModern műszerekkel felszerelt laboratóriumban lévő munkakörnyezet.Étkezés hozzájárulás a szolgálati út esetén magasabb órabér a külföldi munkavégzés eseténTúlórapénzFejlődés lehetősége az adott szakmai területenHazai és külföldi munkavégzésMűszaki irányú, elektronikai technikus végzettség villamos képzettség, elektrotechnikus vagy felsőfokú végzettségA technikusi végzettség nélkülözhetetlen a pozíció betöltéséhez!Az angol nyelv alapfokú verbális ismerete, fontos, hogy megértesse magát a mindennapi teendők során.Az olvasott angol nyelv középfokú ismerete - amelynek során fontos, hogy megértse az adott műszer használati útmutatóiban leírtakatFelhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office, ExcelFüggetlenség és rugalmasság.Külföldi szolgálati utak.Egyéni vállalkozás indításaAktív B kategóriás jogosítványMűszerismeret, mérőműszerekkel kapcsolatos, hasonló jellegű munkatapasztalat