Kábelfeldolgozó

''cabtec'' kft. - Kecskemét
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozók, kábelek, vezetékek előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő feldolgozása, szerelése.- 1 műszak:
6:
00-14:
00 óra állandó délelőtt VAGY- 2 műszak:
6:
00-14:
00 óra és 14:
00 – 22:
00 óra között váltott műszakban- Együttműködő munkatársi környezet, munka-magánélet egyensúly biztosítása·- Béren kívüli juttatás CAFETERIA MÁR PRÓBAIDŐ ALATT- Ingyenes céges buszjárat több településről pl.:
Nagykőrös, Tiszaalpár-Lakitelek, Kiskunfélegyháza- 100 %-os helyközi és helyi kecskeméti bérlet térítése vagy 23 Ft/km üzemanyagköltség térítés- Céges rendezvények karácsonyi, gyümölcsnap- CabTec élménynap minden hónapban- Díjazzuk az újító ötleteket!- Munkatárs ajánlási bónusz- Minimum 8 befejezett általános iskolai osztály- Jó kézügyesség- Monotonitás tűrés- Gyors munkatempó, szorgalom, kitartás