Junior Tudáshasznosítási Menedzser

Nemzeti innovációs ügynökség zrt. - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Így fog kinézni egy napod:
Napi szintű kapcsolattartással segíted a hozzád tartozó ügyfeleket a vonatkozó projektek előre mozdításábanegyeztetéseket szervezel országszerte, melyeken eleinte közösen, majd önállóan is képes vagy kellő szakmaisággal képviselni az Ügynökségetproaktívan hozzájárulsz a szinergiák és lehetőségek feltérképezésében az ökoszisztéma működésének hatékonyabbá tétele érdekébenhazai és nemzetközi rendezvényeken, konferenciákon veszel részt vendégként vagy előadóként, illetve te magad is közreműködsz hasonló események megszervezésébenrészt veszel döntéselőkészítő anyagok összeállításábanversenyképes jövedelemszakmai fejlődési lehetőség mely részben lehetőség, részben elvárás is részünkrőlképzésekrugalmas munkavégzés változatos helyszínekenjó hangulatú csapatmodern iroda a város szívében, közel az AstoriáhozAkit mi keresünk:
Felsőfokú végzettséggel rendelkezik2 - 3 év munkatapasztalat van a háta mögött, melyeta vállalati/piaci szférában és/vagykutatás-fejlesztési projektek menedzselésében vagy ezek eredményeinek a piacra vitelében szerzettérdeklődik az innovatív kutatási eredmények és fejlesztések piacra vitele irántjó kapcsolatteremtő, kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezikhatározott a fellépéseönálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzésre alkalmas,nagy munkabírás és stressztűrő képesség jellemzikészség szinten képes használni a Microsoft irodai alkalmazásokat World, Excel, PowerPoint, SharePointambiciózuskreatív gondolkodás és problémamegoldó képesség jellemzicsapatjátékosgyorsan tanul és elkötelezett a terület iránthazai innovációs ökoszisztéma valamely szereplőjénél lehetőség szerint felsőoktatási intézményben szerzett releváns tapasztalat innovációs területengazdasági, pénzügyi területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettségB kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői tapasztalattárgyalóképes angol nyelvtudás