Junior Technikus

Hollen hungária kft. - Győr
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségbiztosítás területén:
A minőségbiztosítási folyamatok ellenőrzése a vevőktől való elvárások szerint
Válogatások, utómunkák felügyelete, dokumentálása, verifikálása és auditálása
Minőségbiztosítási dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása
Auditok/ellenőrzések végzése a munkaterületeken
A munkaterületen végzett ellenőrzések dokumentálása
Analízisek készítése, eltérések definiálása, akcióterv készítése, 8D riport készítése
Kommunikáció a vevő minőségbiztosítási mérnökeivel
Személyzettel kapcsolatban:
Jelentkezők meghallgatása/ kiválasztása
Operátorok oktatása/ újraoktatása
Operátorok értékelése
Egyéb:
Kapcsolattartás a munkavédelmi és tűzvédelmi megbízottalVersenyképes bérezés + Cafetéria
Hosszútávú munkalehetőség
Bónusz rendszer
Utazási költségtérítésElvárt minőségbiztosítási ismeretek:
kötelező ISO 9001, ISO 14001ismerete
Minőségbiztosítási menedzser alapismeretek
Angol vagy német nyelvtudás
3-5 év szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítványVDA 6 ismerete