Junior Tanácsadó Képzésszervezés Fókusszal

Comeandgrow - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Szervezetfejlesztő cégünk operatív területének oszlopos tagját keressünk 1-4 éves munkatapasztalattal, aki a képzések szervezésével, a fejlesztési projektek eredményes menedzsmentjével, tanácsadói tartalmak előállításával, az ügyvezető és a tréneri csapat támogatásával hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleink valódi jövőálló szervezeteket építhessenek.Főbb feladatköreid lesznek:
Fejlesztési folyamatok pl. előadások, tréningek, workshopok, coaching folyamatok szervezése és teljeskörű menedzsmentje a 0. lépéstől a számlázásig,meetingek szervezése, ajánlatok előkészítése,szerződések elkészítése, korrektúrája,tréningek ütemezésének megtervezése, leegyeztetése,ügyfél-prezentációk és egyéb szakmai anyagok készítése, formázása,folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal,az ügyvezető szakmai támogatásaAmire számíthatsz a fizetésen túl:
Változatos feladatok Magyarország legjelentősebb cégeivel és vezetőivel,folyamatos tanulási lehetőség:
a 21. századi tanácsadói tudás mély elsajátítása,nyitott, vidám, befogadó csapat,szinte teljes home office munkavégzés, alkalmanként a budapesti irodánkban vagy az ügyfeleinknél történő megjelenésseljövőbeli tréningtartási és kidolgozási lehetőség potenciális karrierív,stratégiai partnerünk a FranklinCovey Magyarország, így munkád során közvetlenül kapcsolódsz majd egy 150+ országban jelenlévő nemzetközi szervezetfejlesztő céggel is.Téged keresünk, ha:
Maximum 1-4 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel,van minimális tapasztalatod HR vagy L&
D területén,felvillanyoza tréning, tanácsadás, coaching, szervezetfejlesztés világa,jól kommunikálsz, könnyen teremtesz kapcsolatot,képes vagy az önálló projektmenedzsmentre, mindened a struktúra és a folyamatok, és ezek követésére rá tudsz venni másokat is :
Magas fokú ügyfélszemlélet jellemez,nem fagysz le egy szerződés elkészítésétől,szeretsz önállóan, felelősségteljesen home office-ban, mégis egy csapat részeként dolgozni,lelkesít az önfejlesztés, szeretnél folyamatosan tanulni és fejlődni,magabiztosan és jól beszélsz és írsz angolul,kiváló MS Word, PowerPoint technikai képességeid vannak szépérzékkel kiegészülve, emellett az Excel sem az ellenséged.Nem téged keresünk, ha:
Még nem dolgoztál client-facing pozícióban,nem viseled jól a szinte folyamatos home office-t,nem szeretsz telefonon hívni másokat.Ha multinacionális vagy más tanácsadó cégnél dolgoztál már junior tanácsadói, képzés-szervezői, képzés-fejlesztői vagy vezetői asszisztensi pozícióban.